Eropuit!

Tuinvaren in het 1000 Eilanden Rijk

In het 'Rijk der 1000 Eilanden' varen we met authentieke vletten van siertuin naar siertuin. We doen dit voor groepen op afspraak. Als de groep meer dan 12 personen is, maken we een eigen programma. Is de groep minder dan 12 personen, dan wordt er gepoogd tuinliefhebbers samen te voegen tot één groep.

De duur van de tocht is ongeveer 5 uur en 6 uur als een lunch wordt gebruikt. In elke tuin staat de koffie / thee / frisdrinken klaar met koek.

De totale kosten voor het varen, de tuinenentree, de koffie ed is € 25,- pp excl de eventuele lunch.

In 2012 doen we dit voor het 11e jaar en gezien de reacties van de tuinliefhebbers is het fantastisch. Is uw niewsgierigheid gewekt, neem dan contact met me op.


Datum en locatie

Datum: 01-04-2012 t/m 30-09-2012
Locatie: 1000 Eilanden Rijk, Zuid-Scharwoude
Website: http://


Meer informatie

Meer informatie over deze activiteit vindt u op opentuinagenda:


Leestip
Actuele radarbeelden van buienradar.nl
Weersverwachting voor maandag 20 mei 2013

Bewolkt en nu en dan lichte regen of motregen

Bron: buienradar.nl

Nieuwsbrief wroeten